17 Svět Spousta nákladných přitažlivých produktů, které si zaslouží

vypadající přitažlivost nejlepší je sen, který má mnoho žen. I když má speciální odrůda přitažlivých produktů mnohem více požadavků než v současnosti, ženy nyní skončily mnohem skeptičtějšími ohledně produktů, které používají. Ať už je to z dobře zavedené kosmetické značky nebo nadcházející, jeden utratí, pouze pokud jsou přesvědčeni.

Zatímco mnoho věřících produktů, které jsou skvělé přitažlivosti, jsou ceny přehnaně a také to, že by do nich nikdo nechtěl investovat do šancí, z tohoto důvodu doporučujeme prohlédnout před nákupem. S motivem poskytnutí podstaty elegantního výpisu nákladů na světové množství nákladných přitažlivých produktů jsme kurátovali seznam, na které se naše ženy podívají. Podívejte se, abyste přesně zjistili, kolik byste měli ušetřit před tím, než získáte tento produkt snů, který chcete vlastnit.

Seznam 17 nákladných produktů pro odvolání:
I když přitažlivé produkty v seznamu neovlivňují spíše tolik, jsou nejnákladnější, jak si můžete koupit dnes. Stojte s a podívejte se na 17 nákladných přitažlivých produktů na světě!
1. Mnoho nákladného laku na nehty:
Azature Black Diamond Neil lak je jemný módní šperky, díky kterému je tento svět spoustou nákladného laku na nehty, vyrobený z černých diamantů.
Odhadovaná cena: 250 000 $

Zdroj: shop.azature.com2. spousta nákladné rtěnky:
Kolekce Kanebo Sensai má nejúžasnější červenou rtěnku na trhu. Vzorec pochází z japonského hedvábí Koishimaru a dalších komponent, které jsou přítomny v produktech péče o pleť astronomicky ceny.
Odhadovaná cena: 55,00 $

3. Mnoho nákladné zubní pasty:
Vzhledem k tomu, že mnoho z nás netráví mnohem více než 5 $ za trubici zubní pasty, se zdá, že Theodent 300 Scientific Stamina Whitening Crystal Mint za trubku 140 $ je poměrně drahý. Tato zubní pasta, která se skládá z patentované sloučeniny Rennou ™, je uvedena tak, aby stimulovala růst smaltu a bělicí zuby s použitím.
Odhadovaná cena: 140,00 $

Odhadovaná cena: 97,00 $
Zdroj: Sisley-paris.com5. spousta nákladného parfu/parfému:
Světovým spoustou nákladného parfumu je Jean Patou Happiness Baccarat Pure Parfum. Je formulován s více než 10 000 květinami, které jsou sklizeny během dvou týdnů ve francouzské riviéře. Vůně je extrahovaná z ní, a proto z ní činí jeden druh druhu.
Odhadovaná Atletico Madrid Dres cena: 2 370 $
Zdroj: Jeanpatouperfumes.blogspot.com6. spousta nákladného obličejového séra:
Sérum Natura Bissa Bissé Diamond Life je formulováno španělskou výzvou naturu Bissa. Může poskytnout okamžitý dopad na zvedání, který předefinuje vaše obrysy obličeje.
Odhadovaná cena: 610 $

7. Mnoho nákladného zvlhčovacího krému:
Krém La Mer Crème de la Mer je výživa bohatá na živiny obohacenou o fermentovanou mořskou řasu. Dr. Max Huber vytvořil tento velmi nákladný krém, aby po hrozném experimentu uzdravil kůži, který mu nechal spálenou pokožku. Jeho kůže se přesto uzdravila, náklady na produkt však zůstávají stejně vysoké.
Odhadovaná cena: 2 735 $

8. Mnoho nákladného krému vrásek:
3Lab neuvěřitelně krém snižuje vzhled jemných linií, vrásek a stárnutí. Výsledky krému jsou docela okamžité. 50 exotických komponent používaných v Katarská fotbalová reprezentace Dres produktu je důvodem strmé ceny produktu.
Odhadovaná cena: 900 $
Zdroj: 3Lab.com9. hodně nákladného ošetření kůže:
Guerlain Orchidée Impériale Black ošetření zajišťuje, aby napravilo různé druhy kožního problému. Navrhuje se, aby byl použit pro ošetření kůže pouze dvakrát ročně.
Odhadovaná cena: 1 750 $

10. Hodně nákladné řešení smetany:
Intenzivní krém Clé de Peau Beauté Synactif se skládá z eso retinolu, ekologického čaje a vitamínu E. Všechny tyto komponenty jsou objeveny ve všech značkách lékárny. Zůstáváme však přemýšlet, co musí ceny ve výši 1 000 $ se značkou nebo s kvalitou?
Odhadovaná cena: 1 000 $
Zdroj: cledepeaubeaute.com [SC: Mediad]
11. Mnoho nákladného kartáče na vlasy:
Ručně vytvořená rozmanitost kartáčů na vlasy z Mason Pearson na vlasy je cena od 150 do 315 $. Nikdo by si nechtěl mít chudý den vlasů, aby si udržel tento typ nákladů.
Odhadovaná cena: 150-300 $

12. Mnoho nákladných falešných řas:
Obchodní řasy Kre-AT Appeal Gold a Diamond False řasy obsahují dva nákladné páry-jeden s diamanty, jakož i 18 Karat Gold a další s 24 karátovými řemeslnými zlatými akcenty. Tyto řasy jsou vyrobeny výhradně pro Barneys v New Yorku.
Odhadovaná cena: 1 350 $
Zdroj: KreatBeauty.com13. spousta nákladné masky obličeje:
Kalifornská Adore Cosmetics Cosmetics Golden Touch Facial Mask vytvořila nejextrémnější plechovou masku na světě. Zahrnuje identifikaci nákladů ve výši 3 300 $ a také obsahuje regenerační sílu čistého zlata pro doplnění pokožky.
Odhadovaná cena: 3 300 $
Zdroj: adorecosmetics.com14. spousta nákladného nadace:
La Prairie Skin Caviar Concealer i Foundation je přirozeně vypadající vzorec naplněný kaviárem. Rozumí se Fotbal Dres pro léčbu aknesnull