3 nápady, jak nyní okořenit džíny

, už víme, že džíny jsou základem ve spoustě šatníků. Pokud jste jako já, máte tak spoustu párů a jsou to vaše příležitostné oblečení. Proč nekořenit RB Leipzig Dres džíny pro další výlet? S tím řekl, že jsem si myslel, že sdílím 3 nápady, jak okořenit vaše příležitostné džíny vypadají hned a letos na jaře. Mnoho lidí včetně mě miluje džíny, protože jsou to všestranné kousky, které mohou být oblečeny nahoru nebo dolů. Takže, až budete příště nosit džíny, aplikujte tyto 3 nápady, abyste nyní okořenili džíny:
Zde jsou 3 způsoby, jak nyní okořenit džíny
Unikátní džíny: Najděte tu speciální džíny. džíny, jako jsou zoufalé džíny, jak je vidět v tomto příspěvku, na dvoubarevné džíny, jako je tato monse džíny, které jsem měl na sobě před rokem nebo zoufalými hemliny. V závislosti na vašem stylu je k dispozici spousta zábavných a jedinečných džíny.
< >

Tops příkazů: Tops a Atletico Mineiro Dres blůzy příkazů mají způsob, jak zesílit vzhled. Ať už máte na sobě horní část s džíny nebo s kalhotami nebo sukní, přidávají Argentinská fotbalová reprezentace Dres k pohledu speciální vzplanutí. Pro mě, kdykoli chci okořenit džíny, vybírám si zábavné, výpovědi stejně jako v tomto vzhledu dnes a dříve tady v džínách. Jsem podstatným fanouškem výpisů a oni jdou dlouhou cestou při změně oblečení.
< >

Výkazové boty: Už víte, jak moc miluji boty, zejména boty se speciálními detaily, barvami a tiskem. Říkám si botholic! Výkazové boty pro mě jsou plus. Mohu snadno nosit obyčejné odpaliště s džíny a pak ho doplnit pomocí boty. Kdo nemá rád zábavné boty? V současné době se dívá na tento Nicholas Kirkwood Monstera Mules pro jeho jedinečnost.
< >

Nakupujte můj vzhled

< >

Můžete si také užívat:

Nejlepší zimní kabáty, které se teď dostanete

Silvestrovské nápady na outfit pro…

Jak vypadat elegantně v kalhotách široké nohy …

Jak vypadat nejlépe pro zimu …

Získejte vědět.

Zaregistrujte se s vaší e -mailovou adresou a získejte zprávy a aktualizace.

Jméno

Jméno

Jméno

Jméno

Příjmení

Příjmení

Příjmení

Příjmení

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

předplatit

Děkujeme za předplacení!