Oběd s partnery: Kdo vyzvedne kartu?

Pokud jste na oběd s partnery, musíte si někdy vyzvednout kartu? Jo, a také: Jste nejmladší přítomen a jediná žena. Mluvili jsme o letních spolupracovnících, kteří platí za oběd, ale čtenář B má trochu odlišnou situaci. Tady je její otázka:
Pracuji v malé firmě (12 právníků) s docela neformální atmosférou. Existuje asi 5 partnerů („kluci“) a já jsem požádán a dále, abych s nimi šel na oběd; Normálně jsem jediná spolupracovníka/jediná žena, která požádala. Lidé jsou všichni o věku mého otce a mohou být poněkud staromódní o chování Villarreal CF Dres se ženami. Mnoho obvykle jsme všichni jen rozdělili šek, ale čas od času ji jeden z lidí vyzvedne pro skupinu. Obědy jsou příležitostné a levné. Jsem schopen a v pořádku, když jsem jednou za čas vyzvedl šek pro skupinu, ale nejsem si jistý, zda by se to rozpadavě narazilo. Co byste měli/čtenáři kortečů? Ghanská fotbalová reprezentace Dres Myslím, že tyto obědy jsou dobrý čas na obličej s partnery a jsou obvykle zábavné, nechci být vnímány jako mrtvá váha, protože nikdy nevracím se vyzvednout skupinovou kontrolu, ale také nechci vytvořit nepříjemnou situaci.
Tady je moje 0,02 $: Neexistuje způsob, jak ji tito lidé nechat zvednout kartu, protože je to „dítě“ skupiny – nemyslím si, že má co dělat s ženou. To neznamená, že čtenář B by to neměl zkusit, jednou – pokud navrhla restauraci, nebo pokud právě měla skvělou kontrolu odměn, nebo pokud slaví něco velkého (její první slyšení nebo něco) – pokračujte, nabídněte, nabídněte Zaplatit v tom magnaminózní-mám tak úžasný čas a chci se s vámi zacházet! Silná cesta.

Podívejte se na to tímto způsobem, Reader B: Kdokoli zvedne účet, pravděpodobně přestane oběd stejně (nebo on to fakturaci klientovi, pokud vy lidé mluví o obědě) – pokud se necítíte pohodlně, přeskočí bych to to.
PSST: Podívejte se na naše předchozí články o tom, co nejíst při obědě v servisním obědě, a etiketa oběda na servis.
Čtenáři, jaké jsou vaše myšlenky – zaplatili byste někdy za oběd se skupinou partnerů nebo šéfů?
(Na obrázku: Příjem, původně nahrál do Flickr od VXLA.)
—————
N.B. Tyto hmotné články jsou zamýšleny jako zdroj komentáře pro komunitu k konkrétnímu tématu, které čtenáři mohou procházet, aniž by museli prosadit mnoho nesouvisejících komentářů. Ačkoliv, i když samozřejmě vysoce oceňujeme všechny komentáře našich čtenářů, požádáme vás, abyste si uchovali své komentáře k tématu; ThreadJacks Wolverhampton Wanderers Dres bude smazáno podle našeho výhradního uvážení a pohodlí. Děkuji za pochopení!