Dárkový průvodce: Pro aktualizaci BFF

2017: Stále si myslíme, že se jedná o nějaké zábavné nápady na dárky pro vašeho nejlepšího přítele, ale můžete také chtít prohlédnout naše nejnovější dárkové nápady pro profesionály. Nejlepší přítel: Rangers FC Dres Další těžko dártelný člověk. Tenhle se bude velmi lišit v závislosti na tom, jak „velký“ dárek, který si obvykle vyměňují – ale zde jsou některé věci, které bych zvažoval. Dámy, co dostáváte letos za dárek svého nejlepšího přítele? Dříve jsme zakryli dárky pro maminky, MILS a maminky podobné mentorům (s „živou“ deskou Pinterest), stejně jako dárky pro lidi, jako jsou manželé, otcové, bratři a přátelé (s živou deskou Pinterest zde) . Veškeré podrobnosti o návrzích pod skokem … Všimněte si, že stejně jako u jiných průvodců budeme pokračovat v aktualizaci desky Pinterest pro nejlepší nápady na dárky PAL, pokud najdeme něco jiného na místě nebo čtenáři navrhují něco úžasného. Tady je věc: Mám pocit, že po určitém věku chcete všechno. Takže říkám, získejte BFF dárkovou kartu do Nordstrom nebo Sephora, a pak vy dva můžete jít a udělat si den – vybírat barvy, vyzkoušet různé produkty atd. (Také dobré pro dárkové karty: iTunes. Znáte její Kim Kardashian : Hollywood Avatar zcela potřebuje nový účes.)

Pokud je jako ty, váš BFF je pravděpodobně blázen zaneprázdněný. Začněte s virtuálním osobním asistentem, jako je fantastické ruce nebo se zeptejte v neděli. (Čtenáři, zkusili jste něco z toho? Která služba je vaše oblíbená?)
Získání věcí souvisejících s tréninkem pro kamarády AS Monaco Dres nebo blízké je vždy obtížné, protože je nechcete neúmyslně urazit, když je chcete přinést radost. Přesto: Mám rád zpocené kapely jako úžasný pobyt-put-headband pro tělocvičnu (které také také vypadá roztomilý při běhu pochůzky na cestě domů). U větších dárků můžete samozřejmě získat její nositelnou technologii jako Fitbit, nějaké šperky Fitbit, předplatné třídy, nebo, hej, jen si pro vás oba zarezervujte třídu pro tuto podvodní rotující nebo třídu Barre, kterou chce vyzkoušet vy … Opravdu … ne.

Nalezení dobré knihy ke čtení není nikdy můj problém – jen najít čas na její přečtení. Přesto, pokud je váš BFF takový, kdo potřebuje návrhy, tato kniha Amy Poehler získává úžasné recenze. (Jakékoli oblíbené mozkové bonbóny, dámy? Líbilo se mi jedna z novějších knih Sophie Kinsella, mám vaše číslo …)
Možná, že váš kamarád Fluminense Dres miluje kávu … možná má ve svém sklenici něco silnějšího. Ať tak či onak, tento břicho (což je také mikrovlnná trouba, mrazák a myčka v bezpečí) vypadá skvěle. (Jsem také podstatným fanouškem věcí Anne Taintorové, ať už pro BFF nebo, víte, sami.)
Odkládám průvodce Kanye East Průvodce hostujícím plakátem o tom, jak koupit šperky pro ženy, ale řeknu: tyto náušnice vypadají báječně pro (jen hádání zde) přijímání nezdobeného zlatého ponižového druhu ženy.

Dámy, co letos dostáváte pro svého nejlepšího kamaráda? Co jste v minulosti dostali, to byl opravdu úžasný dárek? Jsme účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu, jehož cílem je poskytnout prostředky pro vydělávání poplatků odkazem na Amazon.com a přidruženými weby.