Digitální make -up pero: Bezpečný a snadný způsob, jak smíchat make -up

, říkají, že budoucnost je tady. Od hi-tech make-upu po oblečení a boty se každá jediná věc obrací k digitalizaci. A nejvýznamnější věc je, že se s touto digitalizací stala mnohem jednodušší. Všechno je na dosah ruky a život se stal opravdu snadným. Jedním takovým zázrakem ve světě make -upu je digitální make -up pero. Ačkoli se to ještě nestalo velkým hitem, digitální make -up pero ve skutečnosti revolucionizuje způsob, jakým se díváme na make -up.
[Číst také: Snadné pokrytí očí make -upu pro prominentní oči]

Toto revoluční pero vyvinulo společnost s názvem Mink a s názvem Mink Make -up Pen, dá uživatelům šanci smíchat si vlastní make -up a použít jej. Už nebudete potřebovat žádný profesionál. Jednoduše postupujte podle pokynů a voily, můžete udělat opravdu poutavý a hlavový profesionální make-up.
Zdroj: Fotbal Dres DHGate.com Co je toto digitální make -up?
Mink přišel s tímto fantastickým nápadem a v prosinci spustil své digitální make -up. Makeup pero má velmi snadný proces krok za krokem a vše, co musíte udělat, je sledovat celý proces. Ve skutečnosti budete dělat nějaký hlavní make -up!
Než se dostaneme ke všem úžasným věcem, které dokáže digitální make -up pero, zde je malé shrnutí společnosti, která to dělá. Mink je první tiskárna na světě, která skutečně tiskne make -up (vezměte všechny mé peníze; už tě nepotřebuji Sephora!). Jednoduše řečeno, může vyfotit jakýkoli obrázek a okamžitě jej změnit na nositelnou barevnou kosmetiku. Váš telefon, videokamera nebo notebook se tak změní v neomezenou kouzlo v jiffy! Teď není tak cool!

Zdroj: Deviantart.net [SC: Mediad]
Jak funguje Mink Digital Makeup Pen?
Jak jsme diskutovali dříve, je to opravdu velmi snadné. Uživatelé vyfotí barvu make -upu, kterou chtějí, a poté ji načítají na doprovodnou aplikaci pro iOS PEN. Tato aplikace poté rozdělí barvu na přesné úrovně azurová, purpurovou a žlutou. Ale tady je úlovek- nemůžete si opravdu vytvořit make-up z Thin Air Best (pokud tomu tak bylo, byl bych jistě milionář!) Kromě pera má každý uživatel make-up základní prášek. Co musíte udělat, je, vylijte nějaký prášek, nastavte norek na jakoukoli úroveň barvy, kterou pro každého potřebujete, Aston Villa FC Dres a poté jednoduše barvíte základnu. A je to. Ale také budete potřebovat další „míchací médium“, aby se prášek proměnil v rtěnku, lesk na rty nebo červenání!

Zdroj: Deviantart.Netthe Mink Makeup Pen poskytne nadšencům kouzla způsob, jak smíchat své vlastní kosmetické výrobky. Pero umožní všem svým spotřebitelům vybrat přesně barvu, kterou chtějí, a poté vytvořit produkt v pohodlí svého domova. Mohou vyzkoušet různé odstíny a dokonce i pigmenty. A při tom si můžete vzít Bologna FC 1909 Dres vlastní sladký čas!
[Také si přečtěte: Mini Guide on Makeup Contouring pro různé tvary obličeje]

Musíte však mít na paměti, že pero je ve skutečnosti digitálním zařízením a bude fungovat pouze tehdy, když se používá ve spojení s doprovodnou aplikací pro smartphone. K dispozici jsou aplikace pro iOS a Android a můžete je použít k používání Mink Digital Makeup Pen. Spotřebitelé mohou také předložit svou fotografii nebo jakoukoli barvu make -upu, kterou by chtěli znovu vytvořit. Poté aplikace replikuje barvu tím, že rozbije hladiny žluté, purpurové a azurové, aby se vytvořila základna. Skvělé je, že neexistuje žádná nedostatek věcí, které můžete udělat. Například můžete přijít s různými tekutými výrobky nebo můžete také vytvořit některé práškové výrobky, jako jsou oční stíny, červenání, nadace, rtěnky a další.
Zdroj: PermanentMakeupbyTiara.com Pokud jste bloger kouzla nebo šarmský feťák nebo v tom přijde make -up maniac, toto digitální pero je jen pro vás! Místo investování do permanentního make -upu si můžete zakoupit digitální make -up pero a použít jej pro nesčetné množství účelů!