Stylové pracovní tašky: Jean z Extra Petite sdílí své oblíbené!

Na honbě za módní pracovní tašky? Mluvili jsme o nejlepších pracovních tokes pro ženy, nejlepší pracovní tašky, nejlepší tašky a profesionální tašky na tote, tašky pro letní spolupracovníky, rozhovory, kufry pro noční firemní výlety a jak moc na ně utratíme všechny . V dnešním hostujícím příspěvku vám Jean z Extra Petite přináší zaokrouhlení módních pracovních tašek přímo z vlastního skříně. Kromě Petite zaměřené módy má Jeanův blog obsahuje recenze pracovních oděvů a doplňků v různých velikostech. Jean byl natolik laskavý, že přispěl skvělým hostujícím příspěvkem na úpravy během mé poslední mateřské dovolené – vítejte zpět, Jean! – Kat.
Ahoj čtenáři Corporette! Dnes vstoupím do Kat, abych si povídal o kabelách vhodných v souvislosti s prací, které se hodí alespoň k notebooku a některým dokumentům. Vím, že každý z nás má různé potřeby a preference o materiálu, struktuře a cenovém rozpětí, takže jsem několik vytáhl z vlastního skříně, která pokrývá široké rozpětí možností!

Aktualizace! Naše nejnovější oblíbené trendy pracovní tašky
Některé z našich nejnovějších oblíbených na podnikovém prostoru zahrnují tyto skvělé základní, módní pracovní tašky:

Nahoře, některé z nejlepších pracovních totes pro ženy: jeden* / dva* / tři / čtyři* / pět / šest* (nepředstavované, ale také Tumi a Dagne Dover!)* Vyzkoušejte tuto vysoce hodnocenou organizační vložku s některými méně Strukturované sáčky …

Jeanovy mnoho módních tašek pro práci
Nejprve je můj výběr z rozpočtu – jediná společnost reverzibilní „Milán“. Dodává se v černé syntetické kůži, která se obrátí ke smetaně, nebo v námořní syntetické kůži, která se obrátí k pruhu námořnictva plátna, a má odnímatelný pouzdro pro cennosti. Je to největší z dnešních možností a vejde se do oběda, notebook, změnu bot a další. Materiál je velmi poddajný a jedinou pozoruhodnou nevýhodou pro mě je vystavena šitvá švy na jedné straně, když je obrácena.
Maloobchodní cena: 59,95 $ (kupóny dostupné kolem sítě)
Prodáno na: Sole Society
Podívejte se na můj související příspěvek.

Další výběr hodnoty, tato „galerie“ Ann Taylor je jednou z mých nejoblíbenějších kabelek. Několik žen se zeptalo, zda je to Celine nebo jiný designér, a jsou ohromeni, když zjistí, že se nejedná pouze o syntetickou kůži. V této sezoně je taška v klasické černé, námořnictvo nebo orosená růžová „ranní mlha“. Materiál má střední strukturu (zůstává v postavení vs. skvrny) a tloušťku a sáček má vnitřní kapsu na zip a vnější kapsou štěrbiny.

Maloobchodní cena: 118 $ (dávejte pozor na ty časté 30 až 40% sleva na promos)
Prodáno na: Ann Taylor v obchodě a online
Podívejte se na můj související příspěvek.

Mansur Gavriel, hrana do pravé kůže a vyšší cenové rozpětí, je známý pro kvalitní kožené tašky s minimalistickými liniemi a barevným překvapením. V současné době tote přicházejí v hladké, zeleninové kůži se syrovou kůží nebo hladké barevné interiéry potažené pryskyřicí. Všechny totes mají odnímatelný pouzdro na zip, který je také lemován v kontrastní barvě. Vezměte prosím na vědomí, že převzetí kapky mého malého tote je útulný fit přes zimní sezónu – slyšel jsem, že to upravují tak, že jsou pro podzim 2014 delší a přidávají nové možnosti kůže a barev.
Cena: 485 $ (pro malou velikost) a nahoru
Prodáno na: Net-a-Porter, Bergdorf Goodman, Jenny Kayne, Vyberte Stores Theory Stores
Podívejte se na můj související příspěvek.

Pro ty, kteří mají rádi tiskové tašky (které podle mého názoru vypadají dobře, pokud nosíte hodně plné barvy), Goyard Totes obsahuje ručně malované plátno Chevron potažené značkou s odpovídajícím odnímatelným pouzdrem. Je to nejlehčí a nejhloubivější varianta ve srovnání s dalšími odrůdami dnešními odrůdami a je to také ta, kterou používám nejčastěji mimo práci pro běh pochůzek. Vytvářejí také mnohem strukturovanější, boxerskou tote verzi, kterou pro srovnání zobrazuji na levé fotografii.

Cena: 1150 $ (pro St. Louis PM / Small v základních barvách) a nahoru
Prodáno za (pouze v obchodě nebo telefonních objednávkách): Barneys, Bergdorf Brighton & Hove Albion FC Dres Goodman, Goyard San Francisco
Podívejte se na můj související příspěvek.

Na konci dnešního rozsahu je tote Prada Saffiano, který přichází v širokém výběru velikostí a stylů (otevřený top, dvojité kapsy na zip, s odnímatelným nebo bez Real Betis Balompie Dres odnímatelných popruhů atd.). Ten, který ukazuji, je středně dvojitý zip tote s Taked na popruh, což je velmi blízké pro 12 ″ -akross notebook. Vyzkoušel jsem také otevřený styl Tote Tote, který se mnohem snadněji hodí k notebooku. Moje oblíbené aspekty jsou strukturovaný tvar a saféano potažená kůže, která je o něco více škrábance/skvrna/voda odolná než běžná kůže.
Cena: Přesný styl je 2 350 $, ale existují různé menší nebo větší možnosti. Podívejte se na Íránská fotbalová reprezentace Dres 10% slevy na registraci e -mailů na webových stránkách SAKS nebo NM nebo promo napisované dárkové karty.
Prodáno na: Prada a mnoho špičkových obchodních domů, včetně Neiman Marcus.
Podívejte se na můj související příspěvek.

Čtenáři, jaké jsou vaše oblíbené pracovní tašky a totes? Vlastníte dnes některé z těch, které si představovaly – a jaká je vaše recenze?

(Zajímavé na další zaokrouhlování trendových pracovních tašek? Zde jsou od roku 2021, 2018, 2017, 2016, 2014, 2014, 2013, 2011, 2011 a 2010).